"Охорона та Безпека" - Відгук про послуги компанії.

Техніка та Послуги

У наш час, коли питання безпеки стає все більше актуальним у нашому повсякденному житті, вибір надійного охоронного агентства для забезпечення безпеки стає ключовим завданням для багатьох. У цій статті я поділюся своїм особистим переконанням у виборі "Охорони і Безпеки" як надійного партнера у забезпеченні безпеки мого будинку. Мій вибір ґрунтується на особистому багаторічному досвіді, який вказує на надійність та ефективність їхніх послуг.

"Охорона та Безпека" - Відгук про послуги компанії.

Швидкість реакції:

 • Обравши "Охорону і Безпеку", я вражений їх оперативністю. Їх прибуття займає всього лише 5–10 хвилин. Цей фактор виявився вирішальним для мене. Знаючи, що мій будинок розташований в передмісті, і швидкість приїзду є занадто важливою для ефективного захисту.

Співпраця з відділом охорони безпеки:

 • Комунікація з відділом "Охорони і Безпеки" пройшла гладко. Вони уважно вислухали мої побажання щодо обладнання та місця його встановлення. Зазначивши точний час, майстри прибули та швидко встановили систему безпеки Ajax, враховуючи всі мої побажання. 

Налаштування та Перевірка Функціоналу:

 • Майстри виконали повне налаштування системи протягом години. Після цього вони підключили мене до пульта та провели тестовий виклик. Цей процес був швидким, ефективним і безпроблемним.

Реакція на Ложний Виклик:

 • Цікавою особливістю "Охорони і Безпеки" є те, що вони не стягують оплату за ложний виклик. Вони активно реагують на всі сигнали, навіть якщо це просто тестовий виклик, що підвищує рівень надійності їхніх послуг.

Огляд та Рекомендації:

 • Після встановлення сигналізації наряд оглянув увесь мій майновий комплекс, склав карту проїзду та рекомендації щодо замків. Вони виявились уважними та грамотними професіоналами

Робота та встановлення обладнання:

 • Хочется відзначити, що "Охорона і Безпека" не лише надає вигідні умови для встановлення обладнання, але й робить це майже вдвічі дешевше, ніж їхні конкуренти. Це робить їхні послуги більш доступними та економічно вигідними для клієнта.

Відгуки та Репутація:

 • Звертаю увагу на позитивні відгуки та високий рейтинг "Охорони і Безпеки" серед клієнтів та друзів. Репутація грає важливу роль у виборі охоронного партнера, і "Охорона і Безпека" утримує високі стандарти якості та задоволення клієнтів.

Оплата та Гнучкість:

 • Система оплати є зручною та гнучкою. Є можливість розрахуватися наперед чи вносити щомісячні платежі. Важливо відзначити готовність компанії давати короткострокові дозволи при затримці оплати, забезпечуючи безперервний захист.

Вартість послуг:

 • Вартість послуг "Охорони і Безпеки" на 100–200₴ нижча, порівняно з іншими компаніями. Доречі, вони не стягують додаткову плату за охорону приватного будинку, або випадкові спрацювання сигналізації. Це теж для мене мене важливо і вказує на їхню чесність. Такий підхід дозволяє ефективно захищати майно за розумною ціною.

Власний парк авто та персонал:

 • Наявність власного парку авто та професійного персоналу дозволяє охоронному агентству оперативно реагувати на будь-які виклики чи аварійні ситуації. Це забезпечує надійну та швидку допомогу у разі потреби.

 Загальний Висновок:

 • Обравши "Охорону і Безпеку", я впевнився, що отримав надійного партнера для забезпечення безпеки свого будинку. Їхня команда швидко та професійно встановила систему, при цьому врахувала всі мої побажання. Надійність у реагуванні на сигнали, гнучкість у платежах та доступність команди створюють приємний досвід співпраці. Здатність допасовуватися до індивідуальних потреб та високий стандарт обслуговування роблять "Охорону і Безпеку" привабливим вибором для тих, хто цінує простоту та ефективність.

Адреса:

м. Харків, вул. Садова 10/12.
office@p-sec.ua
+38 097 974 44 44

м. Київ, вул. Бориса Гмирі 5-А
ohorona@ohorona-kyiv.com
+38 097 974 44 44

А якою охоронною агенцією користуєтеся ви?

Відгуки

Нові статті
Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди. Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди.
Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки? Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки?