"Бабаї нєт" - Відгук про інтернет провайдера

Техніка та Послуги

Babai.net.ua: Особистий досвід та враження. У нашому селищі інтернет-постачальників небагато, навіть так- він один. І це, звісно, може мати як позитивні, так і негативні сторони. З одного боку, це означає відсутність конкуренції, з іншого - контрольованість компанією цін та якості послуги.

"Бабаї нєт" - Відгук про інтернет провайдера

Переваги:

  • Широке охоплення: Інтернет доступний практично в кожному будинку у селищі.
  • Доступна вартість: Вартість послуги є прийнятною для даної місцевості, де інших аналогів немає. І є до того ж не самою високою на ринку даних послуг.
  • Легка оплата: Оплата послуг може бути легко здійснена через розрахунковий рахунок, карти або термінали.
  • Аварійна ситуація: Всі аварії на досить великому покритті усуваються за лічені хвилини. Працівники роблять це швидко та професійно.

Недоліки:
     

  • Нестабільність швидкості: Якість інтернет-з'єднання час від часу залишає бажати кращого, особливо ввечері. Заявлена швидкість 100 мегабіт досить часто не відповідає реальності, і користувачі отримують лише частину обіцяної швидкості.
  • Відсутність підтримки: Під час звернень зі скаргами або пропозиціями щодо збоїв в мережі, відповідь зі сторони компанії не завжди задовольняє. Та в більшості вину приписують користувачеві та його обладнанню.
  • Відсутність альтернатив: Оскільки інших постачальників немає, користувачі обмежені вибором і не можуть перейти до іншого постачальника для порівняння якості інтернету.
  • Надзвичайні ситуації: Нещодавно стався аварійний випадок на мережі електоенергії, і я перевірив, наскільки надійно функціонує інтернет під час аварії (Blackout). За словами компанії, все обладнання повинно було б працювати навіть під час аваріїна лінії електропередач, але це виявилося не так. Я запитав свій роутер і свіч, але інтернет так і не запрацював.

P.S. Під час останніх вимкнень світла, починаючи з 2024р все дійсно чудово працює від однієї павербанки на два вихода USB. Банки 10000мАh вам повністю вистачить для живлення роутера і перетворювача на протязі 7годин! 

Загальний Висновок:

У випадку, якщо альтернативних постачальників немає, ця компанія може бути прийнятним варіантом для доступу до інтернету для мешканців села "Бабаї". Якщо ви шукаєте інтернет для потокового відео або гри, цей постачальник може не завжди задовольняти ваші потреби через нестабільність швидкості та вплив відключення світла на доступ до інтернету. У цілому, вибір постачальника обмежений, і цей варіант може бути кращим, ніж відсутність інтернет-зв'язку зовсім, але слід враховувати всі його аспекти, зокрема надзвичайні ситуації та нестабільність швидкості.

Яка ваша думка про Babai.net.ua?

Відгуки

Нові статті
Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди. Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди.
Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки? Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки?