"Салтівський м’ясокомбінат" у сел. Покотилівка. Чи варто його відвідати?

Торгівля

Розглянемо кілька ключових аспектів мого знайомства з цим магазином.

"Салтівський м’ясокомбінат" у сел. Покотилівка. Чи варто його відвідати?

Салтівський м’ясокомбінат в сел. Покотилівка видається абсолютною протилежністю магазину "Салтівський м’ясокомбінат" у сел. Бабаї.

Даний магазин розташований досить зручно, та поруч з моїм улюбленим “Агромолом” Графік теж не поганий з 7:00-19:00, але нажаль часто завітавши до цього магазину у 17:50-18:00, його двері були вже зачинені.

  • Асортимент та якість: Одне з перших вражень - розмаїття продуктів на полицях магазину. Однак, нажаль, це не завжди відповідає якості. Багато разів доводилося стикається з товарами, які вже мали вичерпаний термін придатності. Такий підхід до контролю якості суттєво впливає на довіру споживачів.
  • Обслуговування та клієнтський сервіс: Не можу сказати, що персонал вражає своєю привітністю. Здається, що їхнє завдання - продати товар і не більше. Інформація про можливі бонусні програми чи акції не надається, і ви майже не відчуваєте, що вам тут раді, чи цікавляться вашими потребами.
  • Система оплати та ціни: Оплата готівкою чи безготівково - в цьому плані немає суттєвих проблем. Ціни залишаються на стандартному рівні для магазинів цієї мережі.
  • Акції та пропозиції: Акції є, але вони, здається, приховані від звичайного покупця. Ніхто не розповість вам про знижки чи спеціальні умови - все, що потрібно, вам доведеться самостійно шукати на вітрині.Це може бути важко для тих, хто очікує більше від свого візиту до магазину такого рівня.

Мій візит до Салтівського м’ясокомбінату в сел. Покотилівка залишив змішані враження. Хоча магазин може похвалитися вражаючим асортиментом, низька якість товарів та відсутність контролю за їхнім терміном придатності суттєво підточують довіру споживачів. Обслуговування не відрізняється якістю, інформаційна прозорість про бонусні програми та акції залишається таємницею.

Адреса: смт. Покотилівка, вул. Незалежності, 57.

Відгуки

Нові статті
Укрпошта сел. Бабаї. Що може бути гірше? Укрпошта сел. Бабаї. Що може бути гірше?
Ставок Гайдучка. Водні процедури в сел. Бабаї Ставок Гайдучка. Водні процедури в сел. Бабаї