"Епіцентр" в Харкові: Чи все так добре?

Торгівля

Повертаючись до ремонту, після тривалої перерви, я вирішив відвідати гіпермаркет "Епіцентр" для покупок, та оцінки змін, що відбулися протягом цього часу. Розташований недалеко від мого дому, цей магазин завжди славився величезним асортиментом товарів та зручністю для покупців. Проте, під час відвідування, я визначив як позитивні, так і негативні аспекти, які варто врахувати при відвідуванні гіпермаркету "Епіцентр". У цій статті я поділюся своїми враженнями та висловлю свої спостереження стосовно різних аспектів цього торгового закладу.

"Епіцентр" в Харкові: Чи все так добре?

Розташування та парковка:

  • Гіпермаркет "Епіцентр", розташований за адресою проспект Гагаріна, 352, продовжує залишатися зручно розташованим та недалеко від мого дому. Однак проблемою стала парковка, яка завжди переповнена, і кількість машин збільшилася в порівнянні з минулими роками.

Асортимент товарів:

  • Магазин "Епіцентр" завжди вражає своїм величезним асортиментом товарів, де полиці буквально гнуться від різноманітних товарів. Особливо вразливий вибір представлений у відділі фарб, де доступний різноманітний вибір кольорів та виробників, а фахівці цього відділу готові надати професійну консультацію.
  • Також важливо відзначити, що в іншому відділі гіпермаркету освітлення настільки інтенсивне та яскраве, що стає неможливим вибрати люстру чи світильник. Очі починають сльозитися, і відчуття дискомфорту стає настільки непереносимим, що бажання вийти негайно виникає автоматично. Після всього 5-хвилинного перебування там я так і не здійснив жодної покупки, а очі боліли ще протягом пів години.

Обслуговування:

  • Зміни відбулися у стосунках з продавцями. Тепер вони відразу зустрічають вас в відділах і намагаються звернути на себе увагу. Якість обслуговування коливається: деякі неспроможні вести бесіду, а інші демонструють гарне ставлення та готовність допомогти.

Каси самообслуговування:

  • Каси самообслуговування стали ще зручнішими, і вони дозволяють уникнути черг. Якщо виникнуть питання, персонал готовий допомогти вам вирішити їх та скоординувати ваші дії. Тож раджу користуватись ними.

Реакція на повітряну тривогу:

  • Однак відзначено відсутність реакції на повітряну тривогу, і це є величезним недоліком для безпеки клієнтів.

Загалом, “Епіцентр” залишається зручним місцем для покупок з великим асортиментом товарів. Але висока цінова політика стає значущим аспектом, який варто врахувати при оцінці переваг та недоліків цього торгового закладу. Спостерігаються певні позитивні зміни у спілкуванні зі співробітниками, але також залишаються деякі недоліки. Каси самообслуговування полегшують процес оплати, і їх плюсом є координація дій зі сторони персоналу. Також важливо пам'ятати, що відсутність реакції на сигнали тривоги може ставити під загрозу безпеку клієнтів, і це аспект, на який варто звертати увагу при відвідуванні гіпермаркету "Епіцентр".

 

Епіцентр Торговельні центри (Харків)
ТЦ «Епіцентр» Харків, пр-т Гагаріна, 352.
ТЦ «Епіцентр» Харків, вул. Архітекторів, 7.
ТЦ «Епіцентр» Харків, вул. Героїв Праці, 9-А.
Центр видачі замовлень Харків, вул. Євгена Котляра, 8/10-А.
Центр видачі замовлень Харків, пр-т Людвіга Свободи, 39.

 

А як вам зміни Епіцентрі?

Відгуки

Нові статті
Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди. Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди.
Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки? Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки?