«ПІК-Центр» Скалодром для дітей та дорослих

Відпочинок

Скалодром у ТРЦ "Французький бульвар" відзначається не лише своєю захоплюючою концепцією скалодрому, але й відмінною атмосферою, яку створюють привітні співробітники вже при вході. Зручне зберігання речей та уважний підхід до кожного відвідувача створюють чудовий старт для захоплюючого відпочинку. Давайте розглянемо всі аспекти цього закладу для розваг.

«ПІК-Центр» Скалодром для дітей та дорослих

Привітання:

  • При вході вас вітають привітні співробітники та супроводжують до високогірних розваг.
    Перед початком подорожі вас ведуть до камери схову, де можна залишити особисті речі під наглядом персоналу та комфортно насолоджуватися відпочинком.

Інструкції та навчання:

  • Інструктор проводить докладний інструктаж, розповідає про техніку та правила використання обладнання для відвідувачів. Інструктаж триває приблизно 5 хвилин і надається чітко та зрозуміло, навіть для дітей. Діти можуть самостійно переміщатися по всіх стінках та використовувати карабіни, що не викликає у них жодних труднощів. Проте для відвідувачів 4-18 років обов'язково супроводження батьків або інструктора (інструктор оплачується додатково).

Різноманітність атракціонів:

  • Скаладром пропонує 22 перешкоди, включаючи 16 скалодромних стінок різної тематики, придатних як для маленьких, так і для дорослих відвідувачів. Є обмеження ваги для дорослих - не більше 150 кг.

Рекомендується відвідати горку "вільного падіння", висотні стовпи та "повітряну" подушку для додаткового захоплення.

 

Безпека:

  • Скаладром "ПІК" гарантує безпеку завдяки високоякісному обладнанню, чітко працюючім карабінам, та безпечним матам. Все це в купі дасть змогу вам спокійно відпочивати тут.

 

Відвідування скалодрому "ПІК" залишить дітям масу задоволення, адреналіну, посмішок та приємних спогадів. Атракціони можна пройти на час, на швидкість чи на висоту, що робить це місце ідеальним для сімейного та шкільного відпочинку. Дуже рекомендуємо цей заклад як чудову альтернативу кінотеатру, чи "Lounge Боулінг Club"

 

Адреса:

вул. Академіка Павлова, 44Б ТРЦ «Французький бульвар»
+38 (097) 636 44 33
+38 (063) 636 44 33
+38 (099) 636 44 33

Відгуки

Нові статті
Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди. Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди.
Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки? Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки?