Петренківський водосховище у Харкові. Огляд місця відпочинку.

Відпочинок

Петренківське водосховище, відоме також як Немишлянський кар'єр, стало одним із улюблених місць відпочинку для жителів Немишлянського району та Салтівки. Розташоване в Харкові, це місце природної краси та спокою, яке приваблює відвідувачів різного віку.

Петренківський водосховище у Харкові. Огляд місця відпочинку.

Історія:

 • Кар'єр почав своє існування задовго до будівництва Салтівського житлового масиву. Це місце утворилося завдяки цегляному заводу та спочатку використовувалося для видобутку піску. З часом кар'єр перетворився в природне озеро, отримавши ім'я Петренківського ставу.

Інфраструктура та зручності:

Доступність:

 • Асфальтовані доріжки легко ведуть до водосховища, забезпечуючи комфортний доступ і зручні умови для прогулянок.

Пляжна зона:

 • На території оздоровчої зони розміщено ряд зручностей для відпочинку, включаючи лежаки, жезлонги, лавочки та тіньовий навіс. Особливий акцент створено на "Будинку моржів", призначеному для любителів загартовування. Це спеціальне місце дозволяє відвідувачам насолоджуватися освіжаючим досвідом контрастного обливання, надаючи додатковий елемент здоров'я та відпочинку.
Слід відзначити, що якість води у Петренківському водосховищі може не завжди відповідати стандартам для безпечного купання. Незважаючи на інфраструктурні зручності та красу навколишнього природного середовища, рекомендується бути обережним при виборі водних розваг. Відвідувачам слід мати на увазі, що вода може бути не дуже чистою для купання.

Ландшафт і зелені насадження:

 • Зелені насадження у вигляді кущів та дерев, а також дитяче ігрове містечко, створюють атмосферу природної краси та сприяють активному відпочинку.
 • Бесідки, які ви можете взяти в аренду, надають можливість насолодитися природою та провести час із сім'єю чи друзями в комфортних умовах.

Дозвілля та розваги:

 • Риболовля: Озеро приваблює рибалок різноманіттю видів риби.
 • Спортивні Майданчики: Наявність волейбольного поля та інших спортивних зон.

Враження від відвідування:

Позитивні аспекти:

 • Комфортні умови для відпочинку, акуратність та дбайливий підхід до природи.
 • Місце доглянуте та чисте, що стало результатом останньої реконструкції.

Потенційні вдосконалення:

 • Відсутність туалету є єдиною істотною недолікою, яка може бути виправлена у майбутньому.

Висновок:

 • Петренківське водосховище є ідеальним місцем для відпочинку, забезпечуючи різноманіття розваг та комфортних умов. Зусилля влади та місцевих організацій забезпечують стабільний розвиток та збереження природної краси цього унікального місця у Харкові. Восени це чудове місце для прогулянок на свіжому повітрі, насолоджуючись чашкою чаю з термоса. Влітку використовуйте дитячий майданчик для розваг дітей. Організуйте сімейні пікніки та ігри на газоні. Або просто прогуляйтесь в будь-яку пору року.

А ви вже тут були?

Відгуки

Нові статті
Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди. Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди.
Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки? Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки?