"Aroma Kava" - наш відгук про кав’ярню. Не сподобалось!

Їжа Харкова

Арома кава - місце, про яке складно знайти що-небудь позитивне. Інколи варто перевірити, чи вони здатні поліпшити свій сервіс, але дотепер ситуація тут лише погіршилась.

"Aroma Kava" - наш відгук про кав’ярню. Не сподобалось!

І є бажання запитати лише одне: Aroma Kava -Я вибачаюсь, а ви, що, в каву срете?

  • Розташування і кількість закладів: Арома кава вже не рідкість у нашому місті. Ви зможете знайти її на кожному кроці, але це не гарантує якості. Дизайн не поганий, але ЦЯ кава того не варта.

 

  • Якість кави: Однією з найбільших розчаровань є якість кави. Вони ніколи не змінюють свою рецептуру, але ця “якість” відсутня. Кави тут не має нічого спільного з тим, що ми звикли сприймати як справжню каву.

 

  • Десерти: Хоча десерти можуть виглядати привабливо, вони втрачають свій смак порівняно з такою кавою. Вони можуть бути непогані, але лише порівняно з жахливою кавою від Aroma Kava.

 

  • Можливість вибору: Якщо ви не питимете каву, то можливо вам захочеться чаю або просто води, і тут є невелика можливість вибору. Але, в будь-якому разі, краще обійти цю кав’ярню.

 

  • Вартість: Для такої кави вартість просто скажена

 

Загалом, якщо ви минаєте Арома каву, краще залишити її поза увагою. Ця кав’ярня не заслуговує вашого часу та грошей, і її якість лише погіршується з часом. Якщо ви шукаєте хорошу кав’ярню, це точно не та, куди варто завітати. Оскільки вона не надасть вам жодної задоволення.


А як вам “Арома кава”?

Відгуки

Нові статті
Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди. Де відпочити в сел.Бабаї. Або стежка Сковороди.
Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки? Будинок, чи квартира в Харкові? Які переваги та недоліки?